Приветствую Вас Пешеход | RSS

Понедельник, 25.11.2024, 18:23



ВНИМАНИЕ!
мы переехали
vzjatkam.net.ua


Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Мои статьи [17]
Поиск
Наш опрос
Передавать ли права инспектору?
Всего ответов: 1845
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • Юридична допомога ВСЕПраво
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Каталог статей


    Главная » Статьи » Мои статьи

    Оскаржити дії ІДПС по КАСУ або чому суд відмовив у позові по КАСУ.
    Згідно змін у КУаПП,а саме у ст.288 ч.3 КУаПП зазнечено,що постанову посадової особи/ІДПС про накладення адміністративного стягнення може бути оскаржено- у вищестоящий орган (вищестоящій
    посадовій особі) або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України ( 2747-15 ), з особливостями, встановленими цим Кодексом.

    Згідно ст.17. Компетенція адміністративних судів щодо вирішення адміністративних справ
    1. Компетенція адміністративних судів поширюється на:
    1) спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних
    повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів
    чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності;
    2. Компетенція адміністративних судів не поширюється на
    публічно-правові справи:
    3) про накладення адміністративних стягнень;

    До юрисдикції адміністративних судів також не можна віднести вирішення справ про притягнення осіб до відповідальності за вчинення ними адміністративних правопорушень (проступків, тобто про накладення адміністративних стягнень). Проте адміністративні суди за предметом своєї юрисдикції розглядають адміністративні позови щодо оскарження рішень дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень стосовно притягнення осіб до адміністративної відповідальності.

    Все зазначене вище виглядає як переконливий аргумент у спорі про притягнення до адмінстративної відповідальності.Але деякі позивачі до адмінсуду по КАСУ на дії ІІДПС,почали отримувати відповіді суду у стилі аля-пофіг-

    "...Однак, як зазначено в ч.2.п.3.ст. 17 КАС України компетенція адміністративних судів не поширюється на публічно-правові справи, в тому числі про накладення адміністративних стягнень. Відповідно до п.1ч.1ст.109КАС України суддя відмовляє у відкритті провадження в адміністративній справі якщо, заяву неналежить розглядати в порядку адміністративного судочинства. Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст.17,18, п.1ч.1ст109КАС України суд ухвалив Відмовити у відкритті провадження в адміністративній справі... іт.п."

    Позивач отримавши таку відповідь суду на свій позов,може незрозуміти чому суд відмовив у впровадженнійого позову.Згідно ст.108. Залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви 3. Позовна заява повертається позивачеві, якщо:6) справа не підсудна цьому адміністративному суду.

    Адже позивач подав позов на підставі зразків розміщенних на багатьох інтернет-ресурсів.І багато користувачив зазначали,що їх позов було задоволено.Що має зробити позивач,якому не зрозуміло чому його позов не було прийнято до розгляду.

    Позивач,який подав позов по КАСУ на оскарження дій ІДПС, може звернутись до суду з заявою про роз'яснення судового рішення згідно ст.170 КАСУ. Роз'яснення судового рішення
    1. Якщо судове рішення є незрозумілим, суд, який його
    ухвалив, за заявою осіб, які беруть участь у справі, або
    державного виконавця ухвалою роз'яснює своє рішення, не змінюючи
    при цьому його змісту.

    Також позивач має право згідно ст.108 6. Залишення позовної заяви без руху або повернення позовної заяви не позбавляють права повторного звернення до
    адміністративного суду в порядку, встановленому законом. І має право оскаржити ухвалу суду про відмову у відкритті впровадження за адмінпозовом,але б я рекомендував ще раз продивитись ваш адмінпозов.

    Як зазначено в ст.17 2. Компетенція адміністративних судів не поширюється на
    публічно-правові справи:ч.3) про накладення адміністративних стягнень;.І тому позивач у своєму адмінпозові має зазначати які саме дії ІДПС робив помилково,неправильно застосувуючи норми права,нехтуючи законами України,порушуючи інструкцію з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС №111.А якщо позивач буде зазначати -що він не порушував ПДД,і який позивач хороший,то звичайно адмінсуд відмовить у впровадженні позова по КАСУ.Якщо позивач впевненний що він склав адмінпозов відповідно до ном права по КАСУ,то він має право оскаржити ухвалу суду про відмову у впровадженні адмінпозову.Згідно ст.185. Право на апеляційне оскарження
    1. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси чи обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку постанови суду першої інстанції повністю або частково.
    2. Ухвали суду першої інстанції можуть бути оскаржені в апеляційному порядку окремо від постанови суду повністю або частково у випадках, встановлених цим Кодексом. Заперечення на інші ухвали можуть бути викладені в апеляційній скарзі на постанову суду першої інстанції.
    сайт автора

    Источник: http://avtolaws24.ucoz.ua

    Категория: Мои статьи | Добавил: макс (10.08.2009) | Автор: макс
    Просмотров: 3673 | Комментарии: 12 | Рейтинг: 5.0/2 |
    Всего комментариев: 1
    1 Axel  
    0
    Спасибо. Дельная статья.

    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
    [ Регистрация | Вход ]
    Мариупольский союз автовладельцев BannerFans.com Водители про автомобили и не только